Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Loczkowane dziewoje, prosze o rade :*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-18, 20:36   #1
Olkens:))
Przyczajenie
 
Avatar Olkens:))
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3

Loczkowane dziewoje, prosze o rade :*


Hejka wszystkim! Jestem tutaj nowa. Forum jest świetne, można uzyskać wiele ciekawych informacji i porad, a i ludkowie są mili Nie wiem, czy byl juz tutaj taki temat, a jesli tak to przeprooosiam No to moze opisze moj problem. Otoz mam mocno krecone wlosy siegajace tuz za ramiona, bardzo je lubie mimo wszystkich ich wad, ale dosyc mam tego samego wygladu od kilku lat. Chcialabym cos zmienic, urozmaicic. Moze macie jakies pomysly na fryzurki z kreconymi wloskami? Myslalam nad takimi ladnymi falami, <patrz fotka na dole> ale nie wiem jak uzyskac taki efekt. A wy jak ukladacie swoje loczęta/jaka macie fryzurke? I jeszcze jedno pytanko: wiecie jakie sa najlepsze kosmetyki do pielegnacji wlosow kreconych? Najbardziej wkurza mnie jak na samej gorze robi sie taki puszek... chcialabym, zeby moje loczki byly sprezyste i jakby to powiedziec... jednolite? heh. Ale sie rozpisalam! Mam nadzieje, ze ktosik odpisze! dziekujku z gory!!!!

a to link do tych ladniutkich falllll:
http://img468.imageshack.us/img468/434/24753835lp9.jpg
Olkens:)) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując