Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 22:25   #766
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Amen. Ja mam hobby, wolę rozwijać hobby, niż trzymać kasę "na zaś" jasne coś tam zawsze odkładam, nie wydaję ponad stan.
A co do zasady "widzisz, pasuje - kupuj" - już TYLE razy się przekonałam, że trzeba jej przestrzegać... ile razy cierpiałam potem w domu jak czegoś nie wzięłam... Bo ja mam tak np z butami, że jak szukam i potrzebuję to nie ma żadnych i kupuję na siłę. A jak nie potrzebuję akurat, to zawsze jakieś fajne znajdę, więc teraz już kupuję, bo kiedyś bym nie kupiła i potem marudziłam i żałowałam. Mąż mnie już zna i mi każde brać przeważnie jak mi się coś bardzo podoba, twierdzi sam, że będę żałować i czasem wręcz nalega
a no i nie wiem czy też tak masz, ale ja np kupuję od czasu do czasu jakąś właśnie fajną bluzkę/sukienkę albo buty itp bo mam wrażenie, że to nieco "usprawiedliwia" zakupy kosmetyczne, na zasadzie "no, potrafię jeszcze wydać trochę kasy na ciucha, jeszcze nie jest ze mną tak źle...to co teraz? Sephora w nagrodę!"
U mnie kosmetyki to już jest kolekcj0nerstwo. Tak przynajmniej do tego podchodzę, bo wiadomo, że przy ilości jaką posiadam nie zużyje tego do późnej starości.
Jestem estetką, lubię ładnie rzeczy a kosmetyki się do nich zaliczają. Znajomy, który kolekcjonuje stare samochody (nie duże fiaty bynajmniej jak miał ostatnio kupca na jeden z nich nie sprzedał. Na zdziwienie otoczenia zareagował "I po co mi 100 tys. złotych na koncie? Tak mam przynajmniej czym oko nacieszyc" A wiadomo, że wszystkimi tymi samochodami na raz się nie przejedzie
Jedni zbierają samochody, inni monety a ja kosmetyki
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora