Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 18:12   #2275
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mydeł glicerynowych nie używałam, ale ponoć mydełka Khadi są chwalone. Nie wiem, jak cenowo stoją w porównaniu do Organique, ale w skarbiec-natury.pl jest teraz na nie promocja Co do ZSK to czemu nie, jeśłi tylko masz ochotę eksperymentować, to można się pokusić, ale też trzeba dokupić składniki
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a to jaki sklad mialo to twoje mydlo glicerynowe? W glicerynowych mydlach lubi byc SLS i oczywiscie alkohol bo bez tego nie byly by przezroczyste.

Khadi mam w tej chwili sandalowe i chwale. Mialam rozane, aloe vera i lawendowe. jak tylko przyplyw gotowki bedzie to poczynie zamowienie u Khadi i oczywiscie wsadze jeszcze kilka mydelek do koszyka. Zupelnie inna skora po nich w zime jest.

Nad takim blokiem mydla tez sie zastanawialam. Znalazlam w przystepnej cenie w moim sklepie behawe.com gdzie zamawialam skladniki i nawet sie zastanawialam czy nie kupic i pokroic na mniejsze kawalki i normalnie uzywac. Jako ze ja tylko myslalam o zrobieniu wlasnego mydla i chyba raczej do tego nie dojdzie to mi glicerynowe mydlo nie jest potrzebne zeby polaczyc jego skrawki z normalnym mydlem. Uzywalabym samodzielnie. I nawet caly sklad byl podany nie tak jak u Khadi.
Cytuję: "INCI: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.".
Gdyby nieprzezroczyste było lepsze to też kupię.

Mydła Khadi wezmę pod rozwagę. Dzięki Dziewczyny!

__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując