Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-14, 22:30   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bardzo sucha, czerwona twarz, jaki podklad? pomocy!

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Drogie wizazanki, pisze do Was bo juz sobie nie radze z moja buzia. Mam bardzo sucha cere, problemy z wypryskami i czerwonymi miejscami (broda i policzki). Jesli chodzi o kremy to uzywam Vichy i jest ok, ale problem mam z podkladem, a uzywam podkladow raczej z wyzszej polki i niestety dalej nie znalazlam idealnego. Moim problemem jest to, ze po uzyciu podkladu po niedlugim czasie wychodza mi suche skorki w strefie T, a po dwoch godzinach moja broda i policzki robia sie bardzo czerwone. Do tej pory uzywalam pokladu Clinique redness solutions, Make Up Forever HD, Urban Decay Naked, Stila Stay All Day, Smashbox Stay All DayŸ Foundation, Guerlain
Lingerie De Peau Invisible i obecnie uzywam Laura Mercier Crème Smooth i ogolnie ten nie jest najgorszy, ale nie utrzymuje sie na twarzy zbyt dlugo Pomocy!
....
osobiscie sądze,że własnie najwiekszy problem masz z kramami<vichy> gdyby tak nie było to nie miałabys problemów z podkładami...zmien pielęgnacje,a problem rozwiąze sie sam.To nie wina podkładu,ze pokazuje suche skórki tylko wina odwodnionej skóry...to zaczerwienienie tez się z teego bierze...skóra woła o nawilżenie i lipidy...mozliwe,ze jakis składnik vichy tez nieco cie uczula...no i oczyszczanie skóry czyms delikatnym bez slsów....poczytaj watki w dziale pytan do kosmetyczki i na biochemii kosmetycznej,pytania do wizażystki<zwłaszcza wątek ;jaki podkład<mn iej wiecej ostatnie 2 mc>...wiele przydatnych informacji jak zresetowac swoją pielegnacje od zera ja poukładac.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-14 o 22:32
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując