Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 15:02   #1062
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Witam

No i mnie wciągnęło! Poczytuje trochę biochemię i powoli się wkręcam. Opiszę co zamierzam, a ewntualnie niech mnie spacjalistki naprostują

* Mam cerę tłustą (kiedyś trądzik). Teraz ogólnie rozszerzone pory, przebarwienia, czasem wypryski.

Zamierzam zamówić:

- spirulinę na maseczkę jogurtową

- jedwab hydrolizowany i ekstensyne na serum do włosów

- hydrolat różany do psikania na twarz, no i do powyższego serum

- hydrolat oczarowy do spryskiwania buzi

To takie pewniaki, które bardzo chcę wypróbować

No i jeszcze 2 buteleczki z atomizerem (jedna na serum do włosów, druga na hydrolat), łyżka miarowa 1,0 ml no i bagietka

Chciałabym zamówić jeszcze kwas migdałowy, bo marzy mi się złuszczanie. Wiem, że teraz jest lato i to raczej może być niebezpieczne. Ale w moim przypadku nie było by problemu by tydzień posiedzieć sobie w domu i nie wychodzić po tym kwasie.
A potem oczywiście krem z filtrem - niestety jeszcze nie stosuje. Dopiero w poniedziałek do apteki ściągną mi próbki i muszę coś popróbować, by trafić na najlepszy dla siebie.

Teraz mam też pytanie odnośnie tego toniku migdałowego, którym przygotowuje się twarz przed kwasem... W receptariuszu jest podane, że musi być humekant, ale to dużo kosztuje, a użyłabym tego tylko raz... To jest konieczne? Nie da się tego czymś zastąpić?

I o jakie próbki radziłybyście poprosić? Coś polecacie do spróbowania?
Ja bym Ci nic w liscie nie zmieniala, fajnie sobie wymyslilas na poczatek.
Moze zrob tak, ze kup sobie ten kwas i popros o probki humektantow, a tonik zrobisz sobie raz z probkami a potem tylko z woda, no wiesz to co mial byc humektant to ty tez uzyjesz wody i zrobisz tak jak w przepisie i tez bedzie dobrze na poczatek.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora