Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowideł Ani część kolejna :) wątek AnuliPPP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-20, 22:42   #1626
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Malowideł Ani część kolejna :) wątek AnuliPPP

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja mam całą trójkę i powiem Ci, że byłam zachwycona białym złotym malowałam tylko na dwóch paznokciach częściowo raz i też mi się mega podobał, ale nie nosiłam solo więc nie wiem jakbym się wtedy czuła, ale póki co to chyba srebrny jest dla mnie na trzecim miejscu choć też bardzo fajny.

Teraz? nowych lakierów to ja mam mnóstwo od dawna setki takich, których jeszcze nie użyłam i czekają w kolejce... masakra, wiem. Ale teraz współpracując z firmą czy sklepem to oczywiście staram się pokazywać na bieżąco to co dostaję a moje własne nadal pozostają w kolejce
Właśnie białego to ja nie mam A szkoda. A tak ogólnie to wszystkie są fajne

Setki? Ciekawe czy kiedyś Ci się uda to zużyć... chyba nie Też mam dużo (w porównaniu do przeciętnego człowieka, który zazwyczaj ma kilka sztuk... )Ale moja kolekcja to pewnie będzie niecałe 200 sztuk a Twoja... z 1000
No właśnie miałam na myśli te lakiery, które dostajesz w ramach współpracy, bo są naprawdę fajne Zresztą u Ciebie to wszystko mi się podoba Właściwie to zawsze byłam ciekawa na czym dokładnie taka współpraca polega
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując