Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin - mam dosyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-04, 21:33   #962
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
O to mamy podobną kurację. Ja nie mam tylko effeclaru. No i tetralysal zazwyczaj bierze się przez 3 miesiące. Ogólnie na ulotce jest napisane, że przy tetralysalu na noc stosuje się differin. To jest wtedy kompletna kuracja. Co ciekawe napisali, że aby zapobiec nawrotom należy stosować differin przez 2 lata już może nie codziennie, ale co drugi dzień. Co do skuteczności tetralysalu to się jeszcze nie wypowiem - lekarz powiedział, że jeśli po miesiący wyskakują nowe niespodzianki to znaczy, że należy odstawić tetralysal. Moje już są policzone i dzisiaj będzie 4 dzień łykania. Wizyta kontrolna z kolejnym zabiegiem z kwasów migadłowych 19 września.
yy...ze jak po miesiacu wychodzi cos to odtsawic? nie zgadzam sie..
a te kwasy to ze co ze jak? mozna cos wiecej?

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
a co to jest ten tetrarysal? antybiotyk a tabletkach?
pomaga?
na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze kuracja tetralysal+differin na noc+zel do mycia twarzy Iwostin Purritin (i nic wiecej!)-choc na poczatku myslalam ze to totalna pomylka bo b ylo coraz gorzej..ryczalam..nie wychodzilam z domu.. tak teraz moge powiedziec ze jest dobrze.. nie mam zadnych ropniakow.. zadnych gadow..tylko plamki i nierownosaci gdzien niegdzie pod skora na brodzie..<odpukac > teraz jesien to zajmiemy sie powrotem do ladnej gladkiej skory-mam nadzieje..






ps. dziewczyny.. bo ja tak teraz patrze..czy ten lekarz sie nie pomylil.. ? ten effaclar co mam smarowac dwa razy w tygodniu buzie i po godzinie zmyc to to jest wyczytaam w necie-zel do mycia twarzy..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując