Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-31, 21:50   #525
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ano właśnie, ja też mam już Rebel, a FtS mam w normalnym sztyfcie (i niestety oszczędzam ją, bo choć bardzo mi się podoba, to jakoś tak wyszło, że nie kupiłam zapasu ). Wciąż marzę o tym, aby ją repromotowali, ale nie w takiej paletkowej formie, ale w normalnej, sztyftowej. Tym bardziej, że lustrzaki nie powalają trwałością, a nie wyobrażam sobie biegania z paletą i pędzelkiem do poprawek w torbie.

Reszta zawartości paletki jest fajna, ale - no właśnie - nie jest to dla mnie żaden must have. I też mam obawy co do cieni, bo w ostatnich świątecznych kolekcjach cienie w paletkach bywały słabe.
Ano właśnie, dlatego i ja odpuszczam
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Głupio, bo mogli dać na przykład Edge To Edge, zamiast ten odcień i byłoby więcej kupujących ten zestaw, gwarantuję No ale konturówkę wykorzystam do czegoś innego, wszak mam sporo ciemniejszych pomadek i jeszcze ich przybędzie

Ja mam tylko jednego fluidka, wzięłam tak sobie na spróbowanie i jakoś tak go polubiłam, że opakowanie już jest w połowie. Podobał mi się jeszcze kolor Siahi, ale jakoś odpuściłam i chyba wtedy zamiast niego pomadkę kupiłam
Z Edge to Edge to i ja bym wzięła Ja nawet nie wiem, do jakich szminek by mi mogła pasować konturówka z zestawu...

Siahi jest piękny tylko trzeba z nim trochę dłużej popracować niż z Blacktrackiem, bo jest mniej kryjący. Po dwóch warstwach daje radę No i jest w stałej kolekcji, więc możesz go przestować w każdej chwili.
Polecam jeszcze Lowlights - piękny chłodny brąz No i nakłada się tak samo dobrze jak Blacktrack.
neath jest offline Zgłoś do moderatora