Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-08, 19:07   #1102
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
amyz w poprzedniej części wątku pisałyśmy o tej masce Algenista algowej rozświetlającej, kupiłam ją wczoraj i dziś jestem po testach.

Rozświetlenia na razie nie widzę, ale też po jednym razie cudów się nie spodziewałam . Maska jest fajna tylko zapach trochę hmmm mi to śmierduchało trochę starym sianem, ale do wytrzymania Nic mnie nie uczuliło, buzia nie szczypie, czerwona nie jest, w dotyku fajna delikatna i mięciutka, nawet ładnie nawilżona. Maska jest zielona i jak mnie mąż zobaczył to teraz cały czas za mną łazi i woła: Fioooona, Fioooona!!

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



1. podobno jak się czegoś bardzo chce .....
2. zdrowie handlar dzięki nim kupię coś z pielęgnacji i będę piękniejsza, zainwestowały w mój urok
ooo super właśnie widziałam wczoraj ze kupiłaś tą maskę ale nie miałam czasu o nią zapytać jutro idę do S to może mi dadzą próbkę tego i jeszcze tego "lajtowego" revitalizing
ja też mam plan inwestować w swój urok kolorówki nie kupuję na razie, muszę zużyć chociaż 1/3 z tego co mam

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Niestety jakbym ten kufer kupiła, to zanim bym tego wszystkiego użyła, to minąłby co najmniej rok, mam mega zapasy kolorówki i muszę się opierać pokusom Może za rok
też tak rozsądnie podeszłam do sprawy chyba jestem chora
amyz jest offline Zgłoś do moderatora