Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-11, 10:27   #44
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Edit:

Mialem se juz nie wypowiadac ale muszę..bo nie wytrzymam.

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość

Ponadto słowa Pawełka
Po drugie wiem ze na dobra opinie trzeba ciezko zapracowac..jednym udaje sie to w 6 lat innym w 2 lata (tutaj ogromne brawa dla dziewczyn z All4Nails..JESTESCIE WIELKIE).

Stylizacja paznokci i prowadzenie szkoleń to wyścigi?! Sprytnie odwrociłes kota ogonem... Intencja piszącej była inna,co zresztą widać.
To nie jest odwracanie kota ogonem tylko stwierdzenie FAKTU.



Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
Nie wiem... jakieś dziwne to forum. Nie pisze nigdzie,że ono jest firmowe, (chociaż moze się mylę,ale nie widziałam nigdzie), na takie ono wygląda.
Masz bardzo mylne wrazenie...są na tym forum dziewczyny które szkoliły sie w kilku lub nawet kilkunastu róznych firmach..z zadnymi nie doszlo jak dotąd do tak ostrej wymiany zdan



Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Potem zaczęły się dziwne jazdy rejestrowanie sie nowych uzytkowników tylko po to by pochwalic jedna z firm, "śledztow" Pawełka i wtedy rzeczowa dyskusja poszła w las. A szkoda.
Albertyno ja nie rozpoczynalem zadnego sledztwa. W jednym z postow tylko napisalem ze wiele osob piszących w superlatywach o Master zarejestrowalo sie w tym miesiacu i ma na koncie znikomą liczbe wypowiedzi. Nie pisalem w tej sprawie donosów do moderatorów, ani tez nie prosilem nikogo zeby sprawdzal IP tych osob.


Cytat:
Napisane przez selenkaB Pokaż wiadomość
jak mozna pomyslec i byc takim idiotom zeby pomyslec ze posty o Master pisze jedna osoba
wiesz selenko...ja zadnej z Was nie wyzywam..a mozna w prosty sposob wywnioskowac ze ten "idiota" to w moją strone

Cytat:
Napisane przez selenkaB Pokaż wiadomość
"Znając niechec firmy Master do konkurencji" i konkurencja rowniez ma niechec do firmy Master
to jest biznes, kazdy walczy z konkurencja ,a skoro Pawle nie znasz takich rzeczy to nie pisz o tym
Wiesz..napisalem to poniewaz jakis czas temu trafilem na jedno z for (pisalem o tym wczesniej)..i tam atmosfera do bólu przypominała tą która wlasnie tworzy sie w tym temacie. Dodam ze Pani Elena za wszelka cene i wszelkimi sposobami starala sie tam zdyskredytować
All4Nails...na przyklad pisząc bzdurne artykuły o "sugestywnej reklamie" z których po pierwszych dwoch akapitach mozna bylo wywnioskowac do kogo pije i komu ma cos do zarzucenia.

Cytat:
Napisane przez selenkaB Pokaż wiadomość
a zwlaszcza Ty Pawle w zly sposob sie wypowiadasz
bo kazdy pisze o firmie u ktorej byl na kursie
a Ty zaczales porownywac choc szkoliles sie tylko w jednej firmie i nie masz zielonego pojecia jak wyglada szkolenie w drugiej
Ja pisalem tylko i wyłącznie o szkoleniu w All4Nails. Nie dotykalem szkolen w master...nie wyrazalem o nich swojej opinii. Stwierdzilem jedynie fakty, które jak widac niektórych bardzo bolą. Bolą do tego stopnia ze rozpoczyna sie batalia.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując