Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Puder i błyszczyk...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-17, 10:42   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Puder i błyszczyk...

Wiesz Agnieszko, nie rozumiem trochę Twojego postu - zajrzałaś na KWC? Tam chyba jasno widać że wizażanki uzywają kosmetyków z wysokiej półki...

Sam błyszczyk Chanel Levres Scintillates ma bardzo dużo ocen, i jest chyba jednym z najpopularniejszych kosmetyków w tej kategorii - znajdziesz mnóstwo opinii. Bardzo gęsty i dość trwały błyszczyk. Co do koloru - ja nic nie polecę, mam ciepły odcień urody, a zresztą odcienie u Chanel się dość zmieniają, są takie których używałam kiedyś i już ich nie ma, na różnego rodzaju bezcłówkach czasem bywają zupełnie inne rzeczy niż w normalnych sklepach - często firmy najpierw wprowadzają coś do strefy bezcłowej, a bywają i specjalne produkty, zestawy, niedostępne w normalnej sprzedaży. Jesli szukasz trwałego i gęstego błyszczyku, polecam Ci również zwrócić uwagę na Kiss Kiss Gloss Guerlaina. Jeśli szukasz czegoś lekkiego - Star Gloss Lancome.

Moją ulubiona szminką jest Hydrabase Chanel (odcienie tu również sie zmieniają w zależności od sezonu), trwała szminka Shiseido - cienki sztyft Staying Power Moisturizing Lipstick, oraz szminki Divinora (Guerlain).

Pudry matujące - używam raczej matujących kompaktów - polecam Shisedo Pureness, Chanel Double Perfection oraz najnowszy Givenchy Matmate. Wszystkie znajdziesz na KW, oprócz matmate, bo jeszcze nie jest zgłoszony. Matujące sprasowana pudry mają również Lancome i Helena Rubinstein (Double Agent), właśnie wchodzi na polski rynek nowość Estee Lauder Aero Matte.

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując