Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienna POmadka.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 20:00   #42
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jesienna POmadka.

Cytat:
Napisane przez Pomadka

Poniekąd celowo rozcieram cień na boki, bo nie przepadam za cieniem nałożonym pod same brwi. Więc wybieram mniejsze zło.
A czemu CIe to interesuję?

Tak załączyłaś dobrą opcję dla mnie, do pomalowania powieki. Tylko, że mnie w tym makijażu zależało na połączeniu 2 kolorów, a w twojej przeróbce jest nałożony jeden kolor, czyli makijaż wyszedłby mi "przydymiony". No chyba, że chodziło Tobie o nałożenie 2 cieni, ale z przewżającą wiekszością czekoladowego?


Ech, ten efekt przydymiony wyszedł po prostu dlatego że najlepszą opcją w paintcie było jedynie użycie ikonki ze sprayem przez co "psiknęło mi się" brązem również na ruchomą część powieki, ale myślę że zrozumiałyśmy się i wiadomo o co chodzi

Zostawiłabym jasny kolorek na ruchomej powiece i po prostu ten ciemny brązik pociągnęła bardziej do góry niż na boki, żeby optycznie "bardziej otworzyć oko" i podkreślić jego kształt.

A dlaczego mnie to interesuje??
Bo ja również malując się nie mogę uciec od pewnych nawyków i zazwyczaj mając zamiar stworzenia zupełnie innego makijażu wychodzi mi standardowy, ech... Druga sprawa to po prostu nie mogłam się powstrzymać i musiałam pomalować Twoje oko
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując