Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cytrusy nad morzem :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-04, 21:28   #23
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Cytrusy nad morzem :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Oj mi się wydaje, że kolorki do Ciebie pasują, jednak nie podoba mi się, że tak bardzo na boki wyciągnęłaś pomarańczowy cień, bez tego byłoby świetnie przejście między kolorkami super
Dziękuję Masz rację, na zdjęciach widze, że pojechałam z tym pomarańczem Mimo wszystko uważam, ze kolory nie moje

Cytat:
Napisane przez iziz08 Pokaż wiadomość
technika swietna,ale co do kolorow to mam male zastrzezenie chyba do ciebie nie pasuja
Dziękuję Głównie właśnie technikę i zupełnie inne kolory chciałam pokazać. Następnym razem takie niepasujące do całości makijaże pokażę na samych oczach

Cytat:
Napisane przez zabx88 Pokaż wiadomość
dokładnie , takie kolorki widza mi sie u ciemniej brunetki z ciemnymi oczyma i nie za jasna karnacja.
nie dla nas rudzielcow takie barwy,chociaz zawsze mnie kusilo wymalowac sie na zolto i jak widze Ciebie tez
zycze powodzenia w dalszych eksperymentach ,ktore bede z pewnoscia podpatrywala
Dziękuję Żółć kusiła, oj kusiła, chociaż kiedys jak wymalowałam się samym żółtym cieiem i czarną kredką mój TŻ nie chciał ze mną wyjść, więc musiało być naprawdę źle

Cytat:
Napisane przez ma_linka Pokaż wiadomość
oryginalne, mocne kolory, ale udało ci się nie wpuścić "tandety" do makijażu jest ładnie i odważnie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Rybą. Od razu pomyślałam,że to nie Twoje kolory aczkolwiek wykonanie bardzo staranne
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Wykonanie makijażu ok, ale kolorystyka moim zdaniem nie dla ciebie, wolę cię w ciemniejszych odcieniach

Dziękuję Sama czuję się w ciemniejszym makijażu znacznie lepiej. Ten to taka ot wariacja na temat słonecznych kolorów
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując