Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie pasożyty - nasze wspomnienia, opowiadania, wskazówki ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 16:40   #8
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Ludzie pasożyty - nasze wspomnienia, opowiadania, wskazówki ;)

Znajomy mojej koleżanki.
Za każdy razem jak do niej przychodził pytał co ma do jedzenia, najchętniej wcinał cukierki... A miał wtedy jakieś 23 lata...
Któregoś razu trafił na jej babcie. Ta go pyta co planuje na przyszłość, więc powiedział, że zamierza do Krakowa pojechać na studia.
-A gdzie będziesz mieszkać? Jak sobie tam zamierzasz dać radę?
-Aaaa, trochę mi znajomi pomogą, trochę Marta (właśnie ta koleżanka)
Dodam, że nic takiego z moja koleżanką nie ustalał.
Bywało też, że moja koleżanka (będąc jeszcze w liceum) pisała mu prace na studia...
Facet ma komputer, ma internet, a nie potrafi sobie nawet głupiego mp3 ściągnąć, w czym też mu kumpela pomagała. Bo on sobie Bear Share'a ani Aresa nie ściągnie. Przecież to jest kalectwo

W liceum miałam w klasie wielu pasożytów.
Normalną sytuacją było pożyczyć komuś zeszyt albo książkę i już jej nie dostać z powrotem. Kiedyś przed sprawdzianem z całej epoki z polaka siedziałam całą niedziele i robiłam notatki,żeby mi się łatwiej uczyło. Zeszło tego kilka stron zapisanych kratka pod kratką. Przed sprawdzianem przyszedł jeden koleś i zapytał czy mogę mu POŻYCZYĆ, żeby sobie powtórzył. Oczywiście nie wróciło...
Podobna sytuacja działa się z pożyczaniem długopisów, strugaczek, gumek, nożyczek. Nie jeden miał daleko w poważaniu, że wziął coś nieswojego. Ważne, że wziął. Po co zwracać
W pierwszej klasie raz jednej dziewczynie dałam zadanie z matmy. Spodobało jej się i przychodziła po nie przed KAŻDĄ matematyką normalnie jak po swoje W końcu się wkurzyłam i powiedziałam, że nie mam. Na szczęscie poskutkowało.
To samo na sprawdzianach, robienie maślanych oczu, żeby tylko móc coś odpisać i dostać dobrą ocenę za free. Niestety tylko niekórzy znali słowo "dziękuję".
Cieszę sie, że już nie mam do czynienia z tymi ludźmi.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując