Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-24, 11:03   #59
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez sun_25 Pokaż wiadomość
Witam, poczytałam trochę na KWC i szybko "przybiegłam" tutaj, aby zapytać co sądzicie o tym kosmetyku. Tzn czy warto go kupić?
Moje naturalne włosy mają kolor bardzo ciemny brąz (prawie czarne), ale od lat farbuję je na blond. Od zawsze chcę mieć jasny blond ale w chłodnym odcieniu. Stosuję kolory farb najjaśniejsze popielate blondy np Palette De Luxe "Białe złoto" i na początku kolor faktycznie jest zbliżony do tego z opakowania, ale po czasie farba żółknie i wlosy są złociste. Przeczytałam o tym kosmetyku, że to jakiś cud stąd moje pytanie, czy na moje włosy warto go kupować? Czy otrzymam kolor chłodny blond?? Jak to jest z tym odrostem? Bo czytam że większość dziewczyntutaj ma jednak odrost w kolorach blondu, a jak to jest przy ciemnym brązie? Aplikacja w ogóle coś da czy i tak trzeba najpierw je utlenić?? No i czy faktycznie niszczy włosy?? Interesowałaby mnie aplikacja na całej długości, bo ten mój kolor jest nie równy, ale czy nie wysuszę sobie włosów. Teraz moje włosy są w całkiem dobrym stanie. Dzięki za pomoc!
Niestety, spray rozjaśnia włosy ale na taki ciepły, wręcz rudawy sposób. Na pewno otrzymany kolor nie jest chłodny, przynajmniej u mnie.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując