Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-21, 14:34   #1742
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Och, bardzo mi miło, że podoba Ci się mój blog. Polecam się, gdybyś miała jakieś pytania


Ja też poluję na petal fresh. Widziałam pół roku temu w Sopocie w Rossmannie całą półkę z szamponami i sobie pomyślałam, że fajne i kupię jak wrócę do domu. I do tej pory nigdzie w Warszawie ich nie widziałam
Jasne,jest super,przejrzysty,piszesz konkretne i zabawne posty Wiele się dowiedziałam i żałowałam,że dobrnęłam do końca Dziękuję,na pewno skorzystam z pomocy jak będę miała jakieś pytania
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
W TK Maxx jest dużo eko kosmetyków, ja jednak radziałbym zwracać uwagę na opakowania - czy nie są przeterminowane i czy da się łatwo opakowanie otworzyć. Ja nie kupuję tych, które mozna łatwo otworzyć, bo ktoś mógł już sobie powąchać i wpuścić bakterie. Przy kosmetykach naturalnych to ma znaczenie.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie sądzę, że to wina substancji zapachowej. Ten olejek mi pasował, dopóki nie wymienili w nim oleju sezamowego na olej słonecznikowy

Co do Tk, to nie warto zawężać polowania tylko do tej jednej marki. Zdarzają się naprawdę fantastyczne kosmetyki, prawdziwe perełki z różnych zakątków świata, niedostępne w Polsce, w dodatku w świetnych cenach, tylko trzeba czytać składy, bo nie wszystko jest naturalne i sprawdzać czy kosmetyki są dobrze zapakowane i czyste, bo zdarzają się ludzie, którzy otwierają, albo niszczą opakowania, zakrętki pogubione itp.
Wiem właśnie że tak to wygląda w TK,oglądałam na różnych blogach zdjęcia ich półek-totalna katastrofa.Na pewno będę bacznie zwracać uwagę na to,czy coś jest naruszone

Kurczę,możliwe że używałam tej oliwki przed zmianą składu.No nic,kupię i sprawdzę,czy nadal mi odpowiada.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hebe mówisz....
dziękuję

ja kupuje szampony petal fresh w rossie przy czumy ale chyba Tobie nie po drodze....
Tak,Hebe w Galerii Katowickiej Nie dam sobie ręki uciąć,czy mają cały ich asortyment,ale widziałam wiele opakowań.Sprawdzę jeszcze w Bytomiu,te Hebe jest zwykle o wiele lepiej zaopatrzone niż katowickie.

Chciałabym kupić ich żel pod prysznic,chociaż do mycia ciała będę używać głównie Aleppo,ale chcę mieć coś na zmianę.Mój TŻ ma atopowe zapalenie skóry,kupił miesiąc temu Aleppo 50% w mydlarni franciszka i byliśmy totalnie w szoku,że po miesiącu z tej wielkiej kostki,zostało tak mało-teraz jest go tyle,że starczy na maksymalnie 2 tygodnie.Czy to może mieć coś wspólnego z faktem,że jest cały owłosiony? Może dlatego tak szybko się wymydla?Gdy ja go używałam,starczyło mi na ponad 4 miesiące,do całego ciała.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora