Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-15, 21:18   #1796
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Czas na mnie! Proszę o pomoc. Do niedawna byłam przekonana że jestem Latem. Ale od pewnego czasu wydaje mi się że Wiosną.
1. Jak się opalasz - bez filtra- na czerwono, po paru dniach opalenizna jest brzoskwiniowa, złota

2. Kolor oczu - niebieskie, niebiesko-zielone, obwódka tęczówki wyraźnie ciemniejsza, ciemnoniebieska( brwi w kolorze włosów, ciemne nie musze ich przyciemniać)

3. Piegi - tak, na nosie i powiekach

4. Cera - jasna, zaróżowiona na policzkach, skłonność do rumieńców, raczej w tonacji zółtej lub neutralnej

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, w stronę jasnego brązu, ( w dzieciństwie blondynka)

6. Kolor ust - jasnokoralowe, blade

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? lubie błękity, baby blue, beże, łososie, nie lubie fioletów, fuksji.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Pasują do mnie( tak sądzę)

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? nie

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? pasuja mi szarości.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
^Uwaga do tego pytania - proszę upewnijcie się jakie kolory są ciepłe a jakie chłodne, bo nie każdy potrafi to na początku rozróżnić, wymaga to pewnej wprawy.
I tu mam problem. Bizuterię na przykład lubię srebrną w takiej czuję sie dobrze.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - Lepiej mi w monochromatycznych stylizacjach.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora