Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-27, 18:43   #2130
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Pokaż wiadomość
Do oczu. A może być tez jakiś do różu.
Byłam na ich stronie, rozumiem ze różne kolory pedzli to dla fanek nietypowych odcieni? Niczym się od siebie nie różnią?
Do oczu LancrOne, wiem, wiem, powtarzam to z uporem maniaka ale Blending E231 jak dla mnie to najlepszy odpowiednik MAC 217, do cieniowania E174 ołówkowy jest lepszy od tego z Sigma Makeup, a pędzelkiem Small Tapered Blending E152 zrobię najładniejsze smoky eye na świecie. Super jest też ścięty kabuki do podkładu.
Chwalę je tak bo są śmiesznie tanie a jakością lepsze od wielu innych! Po co mamy przepłacać?

Co do Bdellium niestety nie mam jeszcze puchaczy czy do blendowania do oczu, dlatego nie wiem jak się spisują?
I tak, chyba są identyczne tylko kolory dla wyboru dali? Najlepiej sprawdzaj między seriami ich szerokości i rodzaj włosia, ale widzę,że z tego zakrzywionego dziewczyny też są zadowolone . Zawsze możesz poczytać o nich na KWC

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
a ja wielka fanka pędzli,ostatnio sie przerzuciłam<jeżeli chodzi o kreski wyciągnięte,bardziej fantazyjne> jednak na linery w pisakach,odkad pojawiły się bardzo precyzyjne na rynku,Loreal Slim,Rimmel Master Precise,RBR,lepiej się spisują przy problematycznych powiekach<opadające kąciki,głęboko osadzone oczy>w sensie samego usytuowania i namalowania zakończenia kresek..część nad rzesami poprawiam żelkiem dla lepszej trwałości.
Ja zaczynałam od takich pisaków a potem przeszłam na pędzle. Jednym czy drugim nie mówię nie, w każdej grupie są skarby
Ostatnio mam bzika na rozmazywaniu eyelinera cieniem do powiek, wiecie tak precyzyjnie aby kreska wyszła taka przydymiona. Świetnie t wygląda, trzyma się calutki dzień i nawet jak kreska wyjdzie krzywo to zaraz tego nie widać Szybki i efektowny sposób biorąc pod uwagę ile kolorów cieni można wybrać.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując