Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 23:57   #264
iwwusska
Przyczajenie
 
Avatar iwwusska
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej, ja także miałam przedłużone rzęsy metodą 1:1, trwa to około 3 godzin (strasznie długo), mi efekt niekoniecznie się podobał, rzęsy były dość grube i za długie co do moich oczekiwań, piekły mnie oczy kilka dni po zabiegu, rzęsy trzymały się około 2 tygodni(niecałe 2 tygodnie wyglądały schludnie), strasznie przeciążały mi moje naturalne rzęsy, bolały mnie powieki, oczy itp. Po 2 tygodniach zaczęłam "łysieć", więc pościągałam, a raczej niestety powyrywałam resztę, ponieważ żadna metoda nie pomagała, z jedną moją rzęsą usuwałam jedną sztuczną. W efekcie koncowym stałam się "łysielcem" z kilkoma rzęsami, rzęsy naturalne już miesiąc mi odrastają, jeszcze trochę im brakuje do naturalnych rozmiarów. Jeśli masz długie własne rzęsy, albo długie rzęsy po malowaniu to nie warto tego robić, zabieg, jak i samo użykowanie rzęs jest niekomfortowe. Osobiście nie polecam, drugi raz się nie zdecyduje na pewno. Jeśli raz zrobicie te rzęsy, naturalne rzęsy nigdy już nie będą tak gęstę jak przed zabiegiem, pamiętajcie o tym.
iwwusska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując