Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - China Glaze
Wątek: China Glaze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 13:54   #988
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie chcę być nie miła, ale to, że oni "w tonach zamawiają" lakiery mnie rozśmieszyło. Dlaczego? Bo kilka razy zdarzyło mi się u nich zamawiać lakiery, po czym dostawałam telefon, że lakierów zabrakło (choć w sklepie internetowym stan magazynowy był duży) Chyba zgodzimy się, że na nowsze kolekcje trzeba sporo czekać - klika miesięcy po oficjalnej premierze. A starsze kolekcje są mocno okrojone lub prawie wcale ich nie ma. Jedyne co mają to będące ciągle na topie - kultowe neony Chinek jak Flip flop fantasy itp.

Olewają klienta, bo miałam sytuację gdzie zamówiony lakier miał znacznie mniejszy poziom w buteleczce niż pozostałe. Zamiast przeprosić z łaską mi odpowiedziano, że mogę odesłać lakier na swój koszt i dostać inny - pełnowymiarowy.

Nie wiem czy oni dostają jakieś wybraki, ale prawdą jest, że porównując buteleczki zakupione w Stanach, te nasze mają mniej lakieru, a te zagraniczne są prawie całe wypełnione.
Ja Ci piszę, co wiem i faktycznie, nie musisz być niemiła bo chyba to w miarę "normalne" że bywają różne doświadczenia. Ja się w ten sposób zniechęciłam do VB bo zamówienia szły długo i były niekompletne. Zamawiałam z alpha kilkakrotnie i zawsze wszystko było ok w moim przypadku i tak, zamawiają aktualnie tonami bo są dystrybutorem na Polskę, od nich bierze lakiery Minti i inne sklepy. Wiesz, mi się niejednokrotnie zdarzało w różnych internetowych sklepach, że czegoś nie było mimo, że było na stanie :/ niestety, systemy też czasem wariują.
Co do czekania na nowe kolekcje - nie zamierzałam i nie zamierzam się z Tobą nie zgodzić - czeka się długo ale jaką masz alternatywę? masz jakieś źródło sprawdzone najnowszych kolekcji - chętnie poznam bo od zawsze uwielbiałam Chinki... Niestety - zamawianie ze Stanów już nie wchodzi w grę odkąd w górę poszły ceny wysyłek :/
Było z nimi spore zamieszanie bo w pewnym momencie wycofano je z naszej części Europy i była o nie z tego co wiem spora batalia. Ja się nauczyłam cierpliwości.

aaa i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby moja buteleczka miała mniej lakieru... nie wiem o co chodzi :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując