Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem makrofilem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-01, 10:33   #57
Dejw93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 21
Dot.: Jestem makrofilem

Mijają lata. Człowiek jest w stanie osiągać wiele – pasje, pozycję, majątek, znajomych. Lecz nie zmusi nikogo do miłości. W tym także samego siebie. Pozostaje jeno przemożny strach przed samotnością – w końcu nawet najlepsi przyjaciele nie zastąpią ukochanej u boku. Nie bądźmy przesadnie ideowi jak chociażby literacki Wokulski.
Podejmuję interakcje z kobietami, w zasadzie jakiegokolwiek typu. Nawet jeśli kiedykolwiek by się tak zdarzyło, że spotkam kogoś pociągającego poza osobowością oraz intelektualizmem, także fizycznie, zapewne nie mając żadnego sensownego doświadczenia, nawet nie wiedziałbym jak zdobyć taką kobietę. W metryce już trójka z przodu. W tym roku byłem na czterech randkach, niestety nikt nie przypadł mi do gustu fizycznie. Coraz bardziej skłaniam się do pragmatyki związku, która mówi nam o tym, że liczy się wyłącznie sfera umysłowa i duchowa.
Ten rok jest wyjątkowy dla mnie pod wieloma względami. To także czas afirmacji, pogodzenia się z samym sobą. Poniekąd może się odbyć to przy wsparciu potencjalnie nadchodzącej terapii psychoseksuologicznej. Ogółem tego typu usługi stoją w Polsce na niewysokim poziomie, lecz jak sądzę, w tym roku właśnie odnalazłem stosownych specjalistów, którzy pomogą mi chociaż zmniejszyć moje wymagania – poniżej co najmniej 200 cm.
Dejw93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując