Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-13, 12:00   #3159
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też dziś byłam i wyszłam z pędzlem Hakuro Miałam też ochotę na glinki. Ta witaminowa maska Agafii jest do włosów? Potrzebuję czegoś regenerującego.

Mam nadzieję, że limitki z Catrice i Essence też w końcu będą mieli
Nie,do twarzy.Wczoraj ją nakładałam,jest bardzo milutka,odświeża,nawilża i dodaje blasku skórze,aczkolwiek muszę ją dłużej potestować by zobaczyć jej faktyczne działanie.Chciałam wziąć dziegciową,ale oczywiście jest wykupiona Do włosów polecam Kallosa Protox i Blueberry.Moje dwa ulubieńce.Właśnie wczoraj zastosowałam najpierw Protox na 15 minut po myciu,potem spłukałam i nałożyłam jeszcze na 5 minut Blueberry-najpierw odbudowanie proteinami,potem wygładzanie emolientami.Już zawsze będę to stosować w tej kolejności,bo dawno nie miałam tak gładziutkich i błyszczących włosów,aż się leją przez palce.

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak ceny w tym sklepie w Katowicach? Ile np. kosztuje czekoladowa paleta MUR i EOSy?
Eosy są teraz w promocji po 19 zł,a normalnie kosztują chyba 24.Na palety Mur nie zwracałam uwagi,bo mam już dwie i nie potrzebuję więcej Ale z tego co pamiętam,to ceny są bardzo podobne do internetowych.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując