Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - UWAGA!!!!!!Likwidator brzucha!!! Slim belly!!! Wasze opinie i doświadczenia...:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-29, 23:37   #13
tintilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: UWAGA!!!!!!Likwidator brzucha!!! Slim belly!!! Wasze opinie i doświadczenia...:

Jestem w trakcie tego programu, Pewnie myślicie sobie, że to jakas totalna ściema, że jakieś tam noszenie pasa zmniejszy obwód waszego brzucha. Jednak program jest troszkę inaczej zaplanowany. Owszem zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 30-40 minut- z pasem na brzuchu chodzi się po bieżni lub ćwiczy na orbitreku, jednak warunkiem osiągnięcia efektu jest dieta, omówiona przez trenera. każdy uczestnik programu na samym początku jest mierzony i ważony, otrzymuje swój dzienniczek w którym zapisuje każdego dnia co zjadł, kiedy był trening, jak długo trwał, jakie było samopoczucie, w dzienniczku tym znajduje się również przykładowa dieta rozpisana na tydzień jaką można zastosować, ale nie trzeba, wystarczy się trzymać kilku prostych zasad, jakie również są tam zapisane. Dzienniczek jest głównie po to by zobaczyć jakie się ma nawyki żywieniowe i je poprawić, kontroluje to na każdych zajęciach trener- który w razie czego coś poradzi i zmotywuje do trzymania się zasad. Po 6 zajęciach przeprowadzane są pomiary kontrolne. ja po tym czasie w brzuchu mierzona 3 cm nad pępkiem straciłam 4 cm, a 3 cm pod pępkiem 6 cm, i waga zmniejszyła się o 2 kg. Mam nadzieję, że następne 2 tygodnie będzie podobnie także jeśli spodziewacie się efektów, to z pewnością warto spróbować pod warunkiem trzymania się diety- która nie jest wcale taka straszna i nie jest głodówką
tintilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując