Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SLIMTURBOVITAL - polecane, czy nie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-10, 07:27   #21
kapucha85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: SLIMTURBOVITAL - polecane, czy nie?

witajcie moje drogie wizażystki Nie jestem ekspertem w kwestii odchudzania ale uwierzcie mi że dużo a nawet bardzo dużo kilogramów straciłam w swoim życiu bo prawie 70, z róznymi efektami bo czasem kilka kilo wracało kiedy się poddawałam i tak w kółko ale z mojego doświadczenia wynika (a próbowałam masę środków wspomagających odchudzanie) że nie ma środka cud i musicie sobie to uświadomić!!! Nie da się zredukować wagi bez ćwiczeń i odpowiedniej diety, fakt te środki potrafią troszkę pomóc ale muszą być dobrze dobrane a wtedy tylko troszkę poprawi efekty naszej pracy (chociaż to zawsze coś Ten środek o którym rozmawiacie akurat nie testowałam ale masę innych, nie będę żadnego polecać bo nie chce robić reklamy ale pamiętajcie najlepsze efekty daje dieta + ćwiczenia i jeśli ktoś ma możliwość to bardzo polecam masaże mechaniczne Ja urodziłam 5 miesięcy temu córeczkę a w ciąży przytyłam dość dużo za co zabrałam się od razu po porodzie bo na samą myśl o mojej wadze dostawałam ............pip pip a dzięki masażom i kosmetykom moja skóra nie obwisła za co dziekuje bogu Stosowałam je już przed ciążom kiedy walczyłam z waga i naprawde dają efekty ale tylko z dietką i ćwiczeniami Życzę wam powodzonka w walce z własnymi słabościam i utratą kilogramów które spędzają nam kobieta sen z powiek

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Jeszcze jedno!!! Oglądałam wczoraj program Galileo który był poswięcony m.in. środkom wspomagającym prace organizmu w trakcie treningu Tzn porównywano napój z tauryną, guaraną i zwykłą kawę Robiono test wytrzymałościowy (biegano) siłowy (podnoszono ciężary) i czas reakcji (jazda samochodem z przeszkodą) Ku mojemu zdziwieniu najlepsze efekty w każdej konkurencji miała mężczyzna pijący kawe, chociaż reszta też poprawiała swoje wyniki ale mimo to kawa daje troszke lepsze rezultaty więc warto wypić mała kawę przed treningiem niż z rana (oczywiście w odpowiedniej porze dnia aby móc normalnie spać) Czasami proste rozwiązania są lepsze tak jak zamiast truć się specyfikami cud lepiej poćwiczyć i zdrowo jeść
kapucha85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując