Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserowa -moje doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-22, 11:55   #6
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Hej dziewczyny!
widze ze jest duzo nieporozumien na ten temat, wiec chcialabym sprostowac tu pare watkow na temat laserow i wlosow. Pisalam juz o tym w jakims innym liscie.Ale widze ze jest wciaz duzo niejasnosci. Pracuje w klinice medycznej w Londynie i zabiegow laserowych na wlosy mam juz po uszy, bo wykonuje ich dziennie mniej wiecej 20, naprawde nie przesadzam, tu zapotrzebowanie na to jest ogromne. Robie zabiegi na murzynkach, azjatkach, europejkach i wszystkich innych..
Mysle ze widzialam juz wszystkie rodzaje wlosow i odcienie skory
Nie wiem skad rodza sie w polsce takie stwierdzenia, ze wystarcza tylko 3-4 zabiegi itp..i nie wiem dlaczego boicie sie podraznianej skory/ dlaczego wogole mieliscie takie doswiadczenie po laserze
Dochodze do wniosku ze osoby wykonujace to nie znaja sie po prostu na rzeczy!! mysle ze powiedziano ci ze bedziesz potrzebowac tylko 3-4 zabiegi tylko po to, zeby cie naciagnac na zabieg, bo na przyklad tu w Londynie nie mozna klamac. Tu mowimy : z regoly dobra redukcje otrzymuje sie po 6 zabiegach, a potem jesli bedziesz tego potrzebowac, mozesz zawsze robic tzw maintanance, czyli podtrzymanie, co pare miesiecy. Gdybym tu kogos poparzyla laserem, podaliby mnie do sadu!!!
nie ma w ogole o tym mowy. oczywiscie sa przypadki efektow ubocznych, ale to sa sprawy 0.5% na rok, glownie u osob ktore sie wczoraj opalaly, a dzis przychodza na zabieg i nie powiedza prawdy ze wystawialy skore na slonce. Istnieje bowiem mozliwosc zrobienia efektywnego zabiegu bez oparzania skory. My tu w Londynie uczylismy sie tego pare lat i wkoncu doszlismy do perfekcyjnych "settingow" czyli parametrow lasera na kazdy rodzaj skory i wlosa. Takze domyslam sie ze w Polsce sie tego dopiero ucza...
Jesli chodzi o typ lasera, to diodowy jest rzeczywiscie najlepszy, ale jesli masz jasne, cienkie wloski, diodowy nic nie zdziala. alex jest tu the best.
Dziewczyny i wszyscy ktorzy maja jakies pytania w zwiazku z zabiegiem, lasarami i wlosow! Please piszcie do mnie nawet prywatnie jesli chcecie. (kamisol@wp.pl) Sprobuje wam pomoc! bo naprawde, nie ze sie chwale ale na temat laserow moglabym napisac ksiazke...:czytaj Pozdrawiam
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując