Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-18, 21:44   #561
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
majirela radzą stosować z wodą 6 i 9% a próbowała któraś już z 12% wodą?
W końcu te sklepowe też mają wody, a podmienia się na większe i nic się nie dzieje

W sumie im sie dłużej zastanawiam tym bardziej wydaje mi się to chwyt marketingowy.. bo jak mówię.. w sklepowych jak ktoś chce by lepiej się rozjasniło podmienia się oxydanty na wyższe i nic się nie dzieje..

Myślę, że to 12% zarezerwowali dla majiblondu - bo jakby w majirel też można było stosować 12% to pewnie mniejsza sprzedaż by była bo zawsze 911 i 9.11 to jedno i drugie to jasny blond popielaty głeboki
na chłopski rozum - nic nie powinno się stać. ale z tymi wyższymi stężeniami róznie bywa. choćby przykład ze sstosowaniem oxydantow powyżej 12% - są teoretycznie zabronione i to nawet przy majiblond, już nie mówiąć o majirel. a niby dlatego? wg mnie, żeby sobie nie zniszczyć struktury włosa. być może 12% to majirel to zbyt dużo... nigdy nie wiadomo. zafarbować to się na pewno zafarbuje z taka wodą, ja bym się poprostu zastanawiała nad tym jak zniesie to włos

co do sprzedaży, to wszystko jest loreal, to co zaróznica z której serii będą mieli większą sprzedaż. nie sądzę,żeby to było wytłumaczenie. w majiblondzie przecież jest po prostu rozszerzona gama kolorystyczna blondów, a majirel ma całą paletę wszystkich kolorów

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2011-05-18 o 21:46
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując