Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 17:24   #2214
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
co do lily lolo uważam, że cena nie idzie w parze z jakością. tzn, nie zrozumcie mnie źle, bo nie miałam nic z LL prócz próbki jakiegoś pudru i czegośtam, jednak jak kilka lat temu zaczynałam się interesować minerałami, to LL były na szczycie, każdy je miał i każdy chwalił. nie było szans trafić na jakieś negatywne opinie.
Teraz, przy okazji rozglądania się za pędzlem z LL (którego jednak nie kupiłam) wyczytałam i wysłuchałam dziesiątki opinii, że nie jest już tak dobrze.
Więc co się stało? Zmieniła się formuła? Ktoś coś o tym wie?
Kuszą mnie opakowaniami, ale im więcej widzę, że ludzie na nie narzekają tym bardziej mnie od nich odpycha.
Nie zmienila sie formula, bo uzywalam LL Warm Peach za starych czasow i opakowan i po zmianie i dla mnie podklady byly takie same

Moim zdaniem (tak jak pisalam wczesniej) LL troche sie dostalo, bo jednak konkurencja na polskim rynku mineralnym jest teraz bardzo duza i ludzie majac dostepnosc i porownanie uswiadomili sobie, ze jednak LL nie sa takie super, po prostu maja dobra reklame.

Poza tym ile te kilka lat temu bylo firm mineralnych dostepnych w Polsce? Z 4? Z 5?- LL, Lucy Minerals, EDM, Lumiere, chyba tez Meow. I jeszcze z tego co pamietam LM, Lumiere i Meow trzeba bylo zza granicy zamawiac. Jezeli sie myle to niech mnie ktos poprawi Ale wydaje mi sie , ze tak wlasnie to funkcjonowalo.

Wiec wiadomo, ze jak nie ma konkurencyjnosci , jest szal na mineraly (bo jakis czas temu wszystko bylo mineralne, nawet podkly w drogeriach sieciowych) DO tego nie ma sie specjalnego porownania z innymi mineralami albo ma i LL wypada lepiej choc bez szalu,, do tego dochodzi stres z zamawianiem zza granicy bo nie kazdy chce sie bawic w Paypal i ryzykowac no to wtedy nietrudno o same pozytywne opinie, jak i klientele.

Pamietam jak te kilka lat temu dorwalam moje pierwsze mineraly z Lumiere , bo akurat byly dostepne na Allegro. I tez jak je uzywalam to wydawalo mi sie, ze ohhh jakie one sa super. Ale jak zaczelam uzywac innych i miec porownanie, to na koncu stwierdzilam, ze Lumiere nie byly jednak najbardziej dopasowanymi mineralami do mojej cery i wiedzialam, ze mozna lepiej. WIec juz pozniej do Lumiere nie wrocilam.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Teraz Lauress wyprzedaje produkty, w tym pedzle, z powodu zakonczenia dzialalnosci.
Ty wez kurcze nie kus W tym miesiacu mialam tyle "nieprzewidywalnych" wydatkow, ze juz mam bana do swiat
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując