Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-18, 08:07   #21
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze powiekszenie biustu po ciazy to jest wlasnie skutek przytycia. Bo ja np. mam badzo wyrazna zaleznosc pomiedzy tyciem/chudnieciem a rozmiarem mojego biustu. Na ile zauwazylam wszystkie dziewczyny ktorym udalo sie zachowac sylwetke podczas ciazy maja taki sam biust jak przed ciaza. Wiec nie mysle ze ciaza jest fajnym sposobem na powiekszenie biustu....
Hej, Dog-Rose, nie zauważyłaś ironii? Chodziło mi o to, że skoro jakieś herbatki czy dzwonki mają oszukiwać nasz organizm to prościej jest mu zafundować rzeczywistą ciążę Tylko po co? Nie uważam, żeby zachodzenie w ciążę z jakiegokolwiek innego powodu niż pragnienie posiadania dziecka miało sens.
A jeśli chodzi o powiekszanie się rozmiaru biustu w ciąży to mogę Cie zapewnic, że nie ma to nic wspólnego z tyciem tylko z hormonami. Kiedy ja zaszłam w ciążę to juz w 6 tygodniu piersi powiększyły mi sie o jeden rozmiar. A przecież wtedy się jeszcze nie tyje. Więcej - ja początkowo chudłam (mdłosci i wymioty robią swoje)
Zapytaj kogo chcesz - powiększenie i bolesność biustu oraz ciągłe zmęczenie i senność są jednymi z pierwszych objawów ciąży.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując