Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-03, 11:10   #1183
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Pisałam już kiedyś w tym wątku, ale niestety nie "odnalazłam" swojego typu kolorystycznego i w dalszym ciągu mam z tym olbrzymi problem.

Kiedy patrzę na siebie w lustrze, wydaje mi się że jestem bez dwóch zdań ciepłym typem. Moja skóra ma lekko żółtawy odcień, szczególnie latem kiedy jestem opalona, a opalam się bardzo szybko, i bardzo mocno. Jednak kompletnie nie pasują mi ciepłe kolory- ani w ubiorze, ani w makijażu. Wszelkie ciepłe tony w ubraniach sprawiają że wyglądam na zmęczoną i chorą, widać bardzo moje cienie pod oczami. Tak samo z beżami które niedawno uwielbiałam. Zauważyłam że wyglądam w nich bardzo niekorzystnie. Tak samo jest w makijażu. Brzoskwiniowe i żółtawe róże wyglądają wręcz karykaturalnie na mojej twarzy.

Zauważyłam że najlepiej czuję się w czerni i bieli. Wyglądam wtedy zdrowo, a skóra na ładną i wypoczętą. Oprócz tego bardzo korzystnie wyglądam w ciemnej zieleni, i fuksji, o ile są one przydymione, rozmyte. Trudno mi to określić. Intensywne i czyste barwy mnie przytłaczają, wyglądam w nich nijako. Kupiłam ostatnio bardzo chłodny odcień różu, i też bardzo dobrze wygląda. Szminkę też zawsze wybieram w odcieniu chłodnego różu.
Pofarbowałam włosy na neutralny kolor (wcześniej miałam karmelowo-miedziany brąz) zmiana też bardzo na plus.

To wszystko wskazywałoby na zimny typ. Jednak nie daje mi spokoju odcień mojej skóry, bo jest on naprawdę cieplutki.
Czerń i biel to chyba intensywne, czyste kolory? Chyba, że mówisz o kremie i ciemnoszarym?
Jak tak piszesz to jakbym czytała siebie.. jedyne do czego nie mam wątpliwości ze mi służy to właśnie intensywna biel, intensywny czarny, fuksja i butelkowa zieleń Jeszcze intensywny niebieski. A cała reszta jest zagadką..
Teraz zakupiłam sobie taką chustę i mam wrażenie, że ta kombinacja niebieskich i żółtych kwiatków bardzo mi służy.. ale to chyba są zgaszone, przyciemnione kolory a ja sądziłam, że jestem intensywną zimą

Dodam, że ja też jestem śniada, żółta.. i opalam się zawsze na ciemny brąz, taki przydymiony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indeks11.jpg (7,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indeks111.jpg (9,7 KB, 10 załadowań)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2014-02-03 o 11:24
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora