Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-22, 09:09   #453
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj tam. Ja to robię nieustannie

Piszą do mnie różne koleżanki (niekosmetyczne) ; poleć mi jakiś dobry krem ujędrniający, z lancome lub Estee Lauder, tak do trzech stów

To im piszę, że zdecydowanie nie polecam! Choć nie próbowałam....






W kwestii olejków: ja wolę Alterrę Po pierwsze za zapach właśnie. Cytrusy to moja bajka. Za to pudrowo- bobasowe są fuuuj. Po drugie za opakowanie szklane z pompką - mega wygodne i higieniczne. W działaniu jak olejek. Próbowałam Hipp i któryś Babydream nie widzę kolosalnej różnicy.


Nie lubię polecać kremów Każda skóra jest inna. Śmieszą mnie takie wizazanki, które przysięgają za jakiś produkt, obiecują, że sprawdzi się u każdego (od razu mówię, że nie o tym wątku piszę!). A potem kupuje to i okazuje się wielkim bublem


Muszę pochwalić serum z granatem Weledy: jestem chora, mam okres, a moja cera wygląda fenomenalnie Miesiąc bez żadnej krostki, grudki, zmiany. Ewenement.
Moja pielęgnacja to teraz 4 produkty: rano serum Weledy + krem Hauschka. Wieczorem serum BU granat + HA i potem krem Antipodes.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora