Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brat mojego faceta upokorzył mnie i zniszczył nasz związek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-24, 08:30   #1
allama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 11

Brat mojego faceta upokorzył mnie i zniszczył nasz związek


Trzy lata temu spotykałam się z facetem miesiąc / spacer, kino , jakaś kawa/ między nami nie doszło do żadnej bliskości pocałunek w policzek i tyle. Nie miałam ochoty rozwijać znajomości on chciał bardzo kontynuować znajomość dzwonił, pisał itp wiec znajomość zakończyła się.
Od ponad roku jestem w szczęśliwym związku, wszystko układa się wspaniale. Do tego czasu nie miałam okazji poznać jego rodziców i brata , gdyż obecnie mieszkają w Wiedniu i rzadko bywają w kraju.Znam jedynie jego siostrę z którą mam bardzo dobre stosunki. Podczas ich pobytu w mieniony weekend mój partner zaprosił mnie abym ich poznała. Wizyta przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze aż do momentu powrotu do domu jego brata. Jak wszedł do pokoju w pierwszym momencie nie poznałam go okazało się że to jest ten chłopak z przed trzech lat. Jego przywitanie powaliło mnie z nóg a brzmiało tak „o kogo tu ja widzę panią z męskich nocnych klubów” mój facet sugerował że chyba się pomylił a on uparcie twierdził że aż za bardzo dobrze się znamy. Zachowałam się bardzo spokojnie chciałam wyjaśnić sytuację jednak rodzice i mój facet uwierzyli bratu bo był bardzo przekonujący/widział moje zdjęcia z moim facetem więc wiedział kogo zobaczy w domu miał przygotowany cały plan łącznie z wymyślonymi datami twierdząc że wtedy spotykał się ze mną na sex/, nie miałam z nim szans. Podziękowałam za wizytę i wyszłam. Mój facet był tak zszokowany że nawet nie wstał z krzesła. Przepłakałam całą noc Na komórce znalazłam rano bardzo długą wiadomość przepełnioną jego emocjami: miłości, zaangażowania, troski , oraz smutku, rozgoryczenia. Wiadomość zakończył słowami „ kocham Cię bardzo, jesteś kobietą mojego życia ale tak bardzo mnie zraniłaś , i nie potrafiłbym być dalej w takim związku. Napisałem moje myśli bo nie potrafiłbym Ci to powiedzieć, jednak chce się z Tobą spotkać aby popatrzyć Ci w oczy i coś jeszcze powiedzieć” Odpisałam ,że jak trochę ochłonę to się odezwę. Już mi brak łez , bardzo go kocham , nasz związek był idealny, wymarzony. Dzwonił kilka razy, nie odebrałam, napisał że chce abyśmy się spotkali. Nic nie odpisałam. Czuję się jak szmata ,mimo że to wszystko nie prawda. Nigdy nie pracowałam w żadnych klubach nocnych a tym bardziej nie spotykałam się z facetem którego odrzuciłam na początku znajomości na sex. Myślę że to zemsta za to że dałam mu kosza. Trudno sobie wyobrazić że takim można być człowiekiem. Nie rozumiem jak coś takiego można zrobić bratu. Pomóżcie co ja mam zrobić ????
allama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując