Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zoely - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 12:56   #25
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Agata199 Pokaż wiadomość
HEj
wczoraj wieczorem wzięłam ostatnią tabletke hmm powiem tak momentami miałam lekki bol podrzusza i kłoci leciutkie jajników ale wszytsko minęło , również przez pewien czas występowały bole głowy ale szczerze nie jestem pewna czy to wina tabletek czy pogody i stresu ze szkołą ...
Tak jak juz wspomnialam plamienie wystąpiło na początku ale po wapnie przeszło ... teraz zamierzam wykupic 2 opakow ale u mnie w aptekach od 53zł do 57zł czemu one takie drogie ;/
Jedynie co mnie nie pokoi to że dziś zauważyłam drobne ciemne plamki krwi ( były rano ale juz minęły taki chwilowy incydent )ale mysle ze to jest spowodowane wczroajszymi otarciami po stosunku ...

Zastanawia mnie czy wystapi okres po odstawieniu bo czytam ze moze w ogle go nie byc przez te tabletki...

A mowil wam ginekolog ze te tabetki w momencie zapomnienie moze byc roznica 72h a nie 36 jak przy normalnych tabeltkach??i ze w tym czasie nadal jestescie zabezpieczone

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

i powiedzcie mi czy przyjecie 7 h pozniej tabletki to nadal bylam zabezpieczona? czytam ze widełki to do 12 h
Nie "okres" tylko krwawienie z odstawienia. Jesz hormony, nie masz okresu ani miesiączki.

Na pewno masz ulotkę, tam na 100% jest wszystko napisane.

Po 7h jesteś bezpieczna.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując