Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-02, 14:21   #100
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

SALON F. PROVOST ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI WARSZAWA

stanowczo odradzam salon Provosta na alei niepodległości zdaje się, bo niestety nie raczyła mi się przedstawić fryzjerka, która mnie tak urządziła, że nie tylko wyszłam czarna, mimo ostrzeżenia, że na czarno nie chcę a każda farba łapie mnie dwa tony ciemniej, wiedziała swoje i wiedziała lepiej ale również pół dnia spędziłam przed lustrem z pęsetką (choć chyba powinnam się woskiem machnąć, pęsetka w ogóle nie chciała chwytać tak delikatnych i cieniutkich włosków, ale nevermind...) bo meszek na całym czole ufarbowała mi na czarno! a do tego włosy zniszczone niemiłosiernie, siano mimo nałożenia ampułki i ułożenia przez fryzjera, nawet przedziałka nie chciało jej się zrobić, tylko jakieś byleco straszne strzeliła mi na głowie... i zainkasowała 250zł. wykłóciłabym się, ale mają tak kiepskie światło i sądziłam, że tylko nie doczyściła mi czoła... zresztą, dokładniej przyjrzeć się mogłam dopiero w domu. naprawdę, uciekać.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując