Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-22, 08:32   #3480
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;49834965]
Ja kilka dni temu trzymałam Biocosmetics AHA50% w postaci nierozcieńczonej (wcześniej rozcieńczyłam ale nic się nie działo) przez....... 23 minuty!! I zupełny brak efektu Tzn. skóra jest mega oczyszczona, pięknie rozjaśniona, ale łuszczenia zero, nawet przesuszenia nie ma [/QUOTE]

No to masz jakieś działanie skoro oczyściło i rozjaśniło Trzeba patrzeć na te pozytwne trony, hihi

Cytat:
Napisane przez Cafrey Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Używała któraś z Was Roztwór 40% kwasu migdałowego z BU? Nie dałam rady przeczytać 100stron, więc może ktoś wrzucił wcześniej odpowiedź.
To mój pierwszy raz z kwasami i nie do końca jestem pewna jak się za niego zabrać. Może ktoś używał i napisze mi co i jak? Nie znalazłam recenzji akurat tego.
Ja mam 40% roztwór z BioCosmetics i bardzo mi odpowiada Stosowałam już 4 razy i jest cacy

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Czy stosujecie kwasy na plecy/dekolt? Chciałabym się powygładzać tu i tam, zachwalałam już tutaj wysokie stężenia kwasu salicylowego, jednak narzuciłam sobie duże tempo ze stosowaniem go na twarz i mam obawy czy nie przesadzę, jeśli zacznę maziać nim codziennie duże partie skóry. Na co innego mogłabym się zdecydować, macie coś sprawdzonego na te rejony?
Ja jak raz stosowałam moje serum z 40% roztworem kwasu migdałowego to pociągnęłam i dekolt DObrz emu to zrobiło

Cytat:
Napisane przez cuxia Pokaż wiadomość
No właśnie ja gdzieś czytałam, że mlekowca mozna na rozstępy stosować, ale to już niby duże stężenia.. Chyba na laboratirium Urosy, ale muszę jeszcze o tym więcej poczytać i dopiero wtedy robić eksperymenty, no chyba, że któraś z dziewczyn się wypowie?

Dziś wyglądam totalnie niewyjściowo hahah.. okolice ust i nosa pokryte schodzącą białą skórą, jak u jaszczury nie wyglądają zachęcająco hahaha..

Ja niestety nie będę już dążyć do takiego stanu cery...pamiętam jak mnie klinika dermatologiczna raz potraktowała za bardzo kwasem...przez ponad tydzień miałam wylinkę z silnym zaczerwienieniem i opuchlizną. Nie mogłam chodzić do szkoły...Stosuję więc teraz kwasy z mało widocznym łuszczeniem. Boję się innego niestety
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując