Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sensique: opinie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-20, 17:05   #390
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Pomarańczowy lekko wpadający w miedź z delikatnymi drobinkami, więc stanowczo perłowy.

Lakier na paznokciach:
Załącznik 2596159
mam ten sam odcień jak już rozmawiałyśmy o nim wyżej i musiałam wczoraj nałożyć 3 wartwy a potem 1,5 godz lakier wysechł

dzisiaj kupiłam za to z essence creamylicious lakier który ma podobny kolor i jutro go przetestuje bo ten z sensique bardzo mnie zdenerwował

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
To i ja wklejam mój "Sensiquowy zbiorek".
mam ten sam błyszczyk, ten ciemniejszy róż z czarną zakrętką i bardzo go lubię bo działa na moje usta jak odżywka po nałożeniu zaraz zmiekcza usta i nie wyglądają juz jak popękane dobry jest w zimie bo jest taki gęsty i chroni usta, mam też go w odcieniu beżu

a powiedz mi coś o tym podkładzie matującym? matuje on dobrze?

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj dwa cienie (oliwka i pomarańcz) , trzy kredki (wszystkie oprócz złotej) i lakier do paznokci (zielony) z nowej limitowanki.

Na fotkach mi się nie spodobały, ale jak pomacałam w naturze (zwłaszcza kredki)- zakochałam się po uszy
wrzuć fotki jak umisz jak te kredki malują na dłoni

ja nie posiadam dużo produktów sensique ale z tych ktore mam jestem zadowolona oprócz tego nowego lakieru z limitowanki bo mnie troche zdenerwował bardzo lubię ich cienie
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2009-10-20 o 17:13
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując