Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-25, 18:24   #2749
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Szamponetka.

Cytat:
Napisane przez Temtamten Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnośnie szamponetek.
Odrazu mówię, że jestem chłopakiem i mam włosy gdzieś pod uszy, do szyji, nieco kręcone itd. Kolor złotawy odcień blondu.
Często lubię robić coś z włosami, teraz wzieło mnie by przefarbować włosy, mało wiem o szamponetkach ale tyle, że w przeciwieństwie do farb kolor się zmywa lub blaknie.
Chcę coś ciemniejszego dla odmiany, napewno nie czystą czerń, nie wiem w sumie jaki kolor wybiore, możliwe, że jakiś brąz czy szary kolor lub ciemny blond(to ostatnie najbardziej mam na oku).

Chciałbym użyć szamponetki w piątek tak by zmyła się na poniedziałek rano (włosy myję co dzień, jak będzie trzeba to będę myć 2 razy dziennie i wyjdzie 7 myć do zmycia szamponetki). Słyszałem, że są szamponetki do 3 myć,4 lub 6 jakoś tak. Lekko ale jednak zdaję sobie sprawe, że nie będzie łatwo odzyskać mojego blondu, cóż byleby tylko się kolor zmył, włosy mogą pozostać nieco ciemniejsze.

Możecie mi polecić jakieś? Właściwie to chodzi mi o te co najszybciej się zmywają. Chodzę do liceum i nie widzi mi się przychodzić do szkoły w poniedziałek na 13 w zupełnie innym kolorze, może być ciemniejszy.

Podajcie też firmy, jakich się wystrzegać, a jakie są dobre. )))
szamponetka, to kiepski pomysł. po pierwsze na pewno nie wypłucze się przez weekend, po drugie szamponetki raczej zawsze dają włosom miedziany czy mahoniowy refleks, po którym na kilometr widać, że włosy są farbowane- u faceta taki efekt jest bardzo nieciekawy.
polecam wizytę u fryzjera. ewentualnie farbę zmywalną, która znika po pierwszym myciu. kiedyś był taki produkt 'one night mousse' (czy jakoś tak) w różnych dziwnych kolorach typu niebieski, ale teraz chyba nie ma tego typu środków w drogeriach. polecam przeszukać internet, bo na pewno są takie farby na jeden raz. możesz też odwiedzić hurtownię/sklep fryzjerski jak masz możliwość
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując