Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieśmiałe pierwsze kroki na biochemii
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 12:02   #38
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Nieśmiałe pierwsze kroki na biochemii

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja kręcę ten tonik od ponad 2 tygodni właśnie zrobiłam drugą porcję (robię o wiele mniejsze ilości niż w przepisie: do 5 ml wódki dodałam 0,36-0,72 ml kwasu salicylowego, dopełniłam do 25 ml wodą destylowaną i dodałam odrobinę kwasu mlekowego). Trzymam go w łazience a nie w lodówce gdyż pod wpływem niskiej temperatury wytrącają się białe igiełki kwasu. Tonik bardzo spodobał się mojej skórze, łuszczenie pojawiło się pod koniec pierwszego tygodnia stosowania i trwało kilka dni (nie było to wielkie łuszczenie, raczej delikatne). Skóra jest niesamowicie wygładzona, pory zmniejszone
Aga, super że jestes zadowolona, to tylko zachęta, żeby w przyszłości ukręcic ten tonik. Nie trzyma się go w lodówce ze względu na kwas salicylowy, który może się wytrącić. To jakie jest stężenie tego Twojego toniku?
Ostatnio poczytałam też rewelacyjne opienie o toniku z 10% kwasu mlekowego i kwasem hialuronowym, że super nawilża. Też się przymierzam w przyszłości.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując