Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-01, 12:50   #3239
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
dzieki za podpowiedz, szkoda ze nie zamowilam jeszcze oleju ze sliwki
ale zapisalam w swoim notatniku i przy nastepnym zamowieniu zakupie
ja jestem ze sliwki zadowolona i polecam ja calym sercem, i jak paachnie


Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było, dla siebie już mam pielęgnację opanowaną.

teraz będę potrzebowała porady w kwestii dzieci. Jakich kosmetyków używać do pielęgnacji maluszka?

Sama używam mydła z Alep, ma bardzo fajny skład (Olej z Oliwek, Olej Wawrzynu 25%, Hydroxyde Sodu i woda, pH neutralne.) Czy mogę go używać do mycia niemowlaczka?

Czym go potem smarować? Jeśli chodzi o oleje, to myślę o jojobie, słonecznikowym? Ale podobno nie powinno się codziennie smarować olejów. Co byście poleciły, jakiś krem? (humektan?)
ja bym polecila niemieckie rosmanowe kosmetyki typu babydream i hipp, nasze kosmetyki bija one na glowe niestety.. a z mazidel to bym polecila maslo shea, nie ma skladnikow uczulajacych, a pieknie nawilza koi.
jesli chodzi o mydla to moze znasz dwie mydlarnie "tuli" i "lawendowa farma" i sa tam recznie robione (niedrogie) mydlelka dla bobaskow, dziewczyny z wątkow polecaja
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-04 o 08:24 Powód: OT
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora