Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 13:19   #3939
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Biała jest b.dobra zarówno solo, jak i w połączeniu ze spiruliną czy ekstraktami owocowymi
U mnie spirulina przechodzi tylko w połączeniu z glinką białą bo samego glona nie jestem w stanie położyć na twarz i przeżyć ten "zapach"

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
w jaki sposób stosujesz ten peeling porzeczkowy? ja ostatnio dodałam go do żelu babydream i tym chciałam masować twarz, ale nie udało się za bardzo bo drobinki peelingu posklejały się między sobą nie wiem jak to opisać dobrze, ale nie dało się tymi grudami wymasować twarzy...
Fakt - mi też się robią peelingowe grudki, które zamiast spoczywać na twarzy, zdobią umywalkę
A peeling mieszam najczęściej z żelem, którym myję buzię albo tak jak Ty, z BD
Ostatnio jednak wygrzebałam peeling z Alverde, który dostałam od mamy, a którego nie używałam bo jest dla mnie za słaby w działaniu i zbyt mocno pachnie. Jednak w połączeniu z nasionkami tworzą niezły duet i nie obsypują się one tak bardzo bo trzymają się kremu, a krem twarzy


Ciąg dalszy moich rozważań o hydrolacie porzeczkowym - nie mogę go stosować na twarz i nie będę
Kolejna próba oczyszczenia buzi skończyła się tym samym, co pierwsza - pieczenie, zaczerwienienie itd.
A zdawało mi się, że już będzie ok.
Świetnie, teraz mogę sobie nim przemywać jedynie ramiona albo dekolt.
Żałuję, że go kupiłam, ale nie mogłam przewidzieć tego jak zadziała
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując