Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-03, 22:54   #2624
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
Ja robiłam płukankę jeden raz. Szału nie było a włosy śmierdziały mi przez tydzień a myje codziennie Siedziałam na wykładzie i co chwilę się wąchałam i w myślach wszystkim odpowiadałam "tak to moje włosy tak śmierdzą" jednak nikt nie rzucił żadnego komenatrza na głos Teraz leży i czeka na podejście drugie. Jednak ja mam proste włosy, na kręconych może lepszy efekt.
tez robilam plukanke i szalu nie bylo mialam ciagle wrazenie ze mam tluste smierdzace wlosy myslalam, ze masz jakis nowy cudowny patent na tego smierdziuszka swoja droga to dosc duza konkurencja dla spray'u alvy jesli ktos chce 100% eko anty zabezpieczenie to proponuje l-cysteine i spray Alvy skutecznosc 100%

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dotarła.
Skusiłam się na słynny spray alvy.
Klikam dalej

Czy ktoś się orientuje w sprawie miniatury koncetratu AMB? Chodzi mi o to czy buteleczka jest tak samo ładna jak w wersji pełnowymiarowej. Chciałam dodać do paczuszki świątecznej.
Wydaje mi sie, ze miniaturka ma pompke co ulatwia higieniczne dozowanie takze to zdecydowanie lepsze rozwiazanie niz w pelnowymiarowym produkcie
Mlodziutka daj znac jakby paczuche jutro wyslali
Niech sie ten ddd skonczy poplynelam na maxa
glinka logony, spray i korektor z alvy, savon noir mala porcyjke w saszetce na probe oraz amle w proszku: torba:
ktora mnie przygarnie jak mnie z domu wyrzuca
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora