Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-01, 13:23   #2520
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Metodę trzeba dobrać do dzieciaka Jednego zabranie kasy i jakieś tam nakazy postawią do pionu, a drugiego nie- i zbuntuje się jeszcze bardziej
dokładnie, metoda do dziecka,
poza tym jestem zdania że na wychowanie człowieka składa się dzień po dniu, czyli zainteresowanie dzieckiem i poświęcanie mu czasu, empatia, stawianie granic i konsekwencje, a przede wszystkim rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, jak z drugim człowiekiem i nie traktowanie go jak gówniarza...
niestety jest to bardzo trudne jak dorosły sam ze swoimi uczuciami ma problemy

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Tak słyszałam, ze jak dzidzia pojawia się na świecie, to od razh rodzice widzą jakie imie pasuje do niego gdy mają parę opcji.
i to jest święta prawda
zawsze mieliśmy 2 imiona w razie czego i tylko jedno z nich dziecku pasowało... zawsze w znaczeniu że mam 4 dzieci

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
masakra

moj ma duzo siwych staruch jeden
u mnie ja jestem staruchą, mój mąż jest 4 lata starszy a siwych ledwo mu co parę wyskoczyło, to jawna niesprawiedliwość!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej! Chyba wymyśliłam imię dla świni TOSIA Jak wam sie podoba?
mnie się podoba, moja miała na imię Mika

mam pytanko, bo gdzieś mi się w łazience palette a10 szwenda, jaki to mniej więcej poziom? 10?11? i czy jakby potrzymał krócej i np z woda 6 lub 9% to można osiągnąć coś ciemniejszego?

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-02-01 o 13:29
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora