Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-23, 11:27   #1719
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Sugar, o, jak ładnie Ci chwyciło! Matrix, dobrze wyczytałam?
Hm, mówisz, że paskudny zapach i niszczy włosy? Nie farbowałam nigdy niczym innym na czerwono, tak sobie uzmysławiam, więc nie zwróciłam uwagi dotąd za specjalnie... wydawało mi się, że tak ma być.
A z kolei nie chcę eksperymentować z innymi farbami, skoro ta wydaje się dla mnie ok, hm. Wiem, jaki wyjdzie kolor w każdym razie.

Wczoraj poprawiałam Poppy Red, bo jutro umówiona sesja foto z przyjaciółką; wkleję zdjęcia jakieś może wieczorem z tego tonerowania. Tym razem robiłam samym tonerem, poszło pół opakowania, ale efekt jest wyraźny, "bije po oczach", jak skomentowało kilka osób, które przecież zna mnie z czerwonym łbem.
Może za ostro, cholerka ;/

A ręczniki mam w domu trzy do suszenia włosów po myciu, każdy jest w większości czerwony, więc tragedii nie ma, ale widać smugi i tak ;p
Może wstawisz zdjęcie ?

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
okej dziewczyny jestem po....
Allwaves 0,6GP + Oxy 6%

pierwsze 3 fotki w dzień farbowania, reszta dzisiaj, przy oknie ze słoneczkiem lub bez. Nigdzie nie ma fleszu lampy

kolor troszkę buraczkowy, wpadający w róż, ale ogólnie pozytywnie
W pracy powiedzieli mi że kolor jest ŚWIETNY, że dobrze mi właśnie w takich żywych intensywnych kolorach
Ślicznie Ci to wyszło No allwaves zawsze wpada mocno w róż
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora