Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-22, 12:16   #1201
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Seria Seaweed B&b wymiata! Włosy są po myciu tak mięciutkie, że szok
A użyty lotion prep dodatkowo je zmiekcza i chroni. Pozostaje mieć nadzieję, że u nas też wprowadza tą serię do Sephor.
Pisałam tu, ze szampon i odżywkę z tej serii seaweed widziałam na półce sephory w Arkadii, wiec jest

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Khadi śmierdzo,ale ten Amla,ten na porost ma niby smrodek,ale taki znośny,nie jest nieprzyjemny
Ja też dziś byłam w S.kupiłam Odżywkę B&B dodającą objętości pełnowymiarową butlę i małą dryspuna B&B,jutro testy dryspuna
Kupiłam też te nowe zmywacze do paznokci u rąk i u stóp te co mają gąbki oraz oliwkę do paznokci i skórek Sephorową,skorzystałam z 3za2.Ten do rąk jest super,wkładasz paznokcia dwa ruchy i zmyty lakier,nie potrzeba maczać płatków i niszczyś dobrze pomalowanych pazurków
Chciałam na testy nowy zapach cukierek z V&R,który kupiła Corii,ale nei mieli nic,pusta butelka

Były te zestawy po 89zł,ale tylko surfa,a jego się obawiam przy moich cienkich piórkachLakierów było pod dostatkiem i miniatur i pełnowymiarowych

Mogę Ci odlać trochę na testy,jeśli chcesz
Kochana jesteś juz sobie zamówiłam mini wersje i złapałam na all w dobrej cenie, mam nadzieje ze sie sprawdzą. W Wawie zestawów nie było, były tylko miniatury surfa, a reszta duże
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora