Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-31, 15:17   #4631
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
OMG OMG w jakiem towarzystwie się znalazłam

Piąteczka
Idealnie go opisałaś
to chyba moje pazurki mogom być dumne


no to fajnie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50017944]
Tak mam go i malowałam nim - dla mnie rewelka 2 warstwy wystarczą ale ja kocham wszystkie Chinki (no może oprócz wiosny w moim kroku )
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie przypominam sobie jakichkolwiek problemów, ale nie narzekam na chinki raczej
no to fajnie, tak mi się wydawało, ale całego mani nie robiłam zobaczymy czy chociaż ten u Agi się lepiej sprawdzi

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Najpierw wrzutka i nadrabiam
Wrzutka pod znakiem katastrof:
1. Mani awaryjne, śródnocne Smoke and Ashes po nieudanym mani
2. Genialna nowa czerwień z drobinkami od Vipery (Natalis 235) spiertolona przez top - bąble i jeszcze więcej bąbli
3. Mani awaryjne, bo poprzednie top tak mi ściągnął z końcówek jak chyba jeszcze nigdy wcześniej
Smoke z topem tak?kurcze u mnie z topem drobinki znikały, hmm.

w czerwieni Ci rewelacyjnie piasek też ładny

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Kiedy zobaczyłam zdjęcia Antii na insta, to 500 też rzucił mi się w oczy, w tym pozytywnym sensie
Nie chcę być niewdzięczna i roszczeniowa, ale ktoś mógłby już wrzucić słocze XD

Faktycznie, faktycznie! Swoją drogą to co napisałaś też mam

Kurcze, ja to jednak cenię sobie szybkość wysychania No i mam jeszcze jeden problem, który pojawił się znikąd parę lat temu - lakiery zaczęły mi bąblować, mimo że nie zmieniłam sposobu malowania ani odżywki I zasadniczo topy sprawiają, że te bąbelki znikają (oprócz SH - on dokłada swoje, choć co dziwne i ciekawe już nie pęka jak na początku...).
o widzisz
no właśnie, chociaż jakiś wzornik albo co

hehe, ja też właśnie

O masz, ja chociaż na bąble póki co tfu tfu nie narzekam. W takiej sytuacji faktycznie top przeważnie pomaga. Kiepska sprawa z tymi topami :/ mam od GR jeden z tych nowych, nie wysuszacz, ale też nie fajny testy trwają, ale chyba nic z tego nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam, czy to nie zmniejsza trwałości mani...
no ja też właśnie. Bo rozumiem to tak - chcę zmyć mani czyli się go tam namacza chyba i zdejmuje tak? A co jesli jeszcze nie chcę pozbywać się mani a umyję gary np nie zlezie sam?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam nowe mani I zaraz idę nadrabiać.
cudowne świetny wzorek! chociaż tak się zastanawiam czy nie "deformuje" paznokci z daleka, ale co tam

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

ja mam kolejną zieleń

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora