Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-02, 10:37   #1337
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Czarny_Kot_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Podzielę sie z wami własnymi doświadczeniami.
Z przebarwieniami na twarzy zmagam sie juz od lat. Wiem, że to sprawka antykoncepcji ale nie biorę już nic od 4 lat. Pisałam już kiedyś o ciemnym wąsie nad górna wargą - to był koszmar, nabawiłam sie tego na wakacjach w Turcji, kilka miesięcy stosowałam bio- oil i trochę rozjaśniłam "wąsa" ale nie do końca. Teraz mam większy problem ponieważ w zeszłym roku po słonecznej pogodzie w Polsce i o dziwo w Irlandii mam :maskę zorro"- jak to mówi mój znajomy. Plamy bo to nie są piegi!! zaczynają się nad łukiem brwiowym, przechodzą wzdłuż oka, pod okiem, następnie wzdłuż nosa i łączą sie nad wargą są symetryczne- po obydwóch stronach twarzy -i co wy na to?? wygląda to jak 2 znaki zapytania stosowałam juz wszystkie kremy i serum wybielajace z pharmaceris, bio- oil, kwas migdałowy 4 razy (raz w miesiącu) i nic. wysoki filtr na codzień to podstawa ale to w ogóle nie działa. Mieszkam w Irlandii tu nie ma za wiele słonecznych dnia a jednak i tu to mnie dopadło. plamy nie rozjaśniaja sie, a wręcz przeciwnie wraz z pogodą mam wrażenie ze ciemnieją, i juz mnie nie dziwi ze ludzie dziwnie sie na mnie patrzą. Twarz wyglada na wiecznie zmęczona i ciemne plamy pod oczami wyglądają jakbym miała wielkie wory ze zmęczenia. Boje się używać drastyczniejszych środków ze względu na to gdzie te plamy występują ale czytałam że najskuteczniejszym środkiem na to jest hydrochinon- niestety w ue zakazany. Kosmetyczka doradziła leser i tylko laser bo ponoć kremu na to nie znajdę. wypróbuję jeszcze isis pharma unitone- ponoć on zawiera hydrochinon- dam wam znać jak poszło. I jak tu sie cieszyć słońcem????
ja

ja ze swojej strony polecam
wyprobowane i sprawdzone i działa ale trzeba czasu wiadomo
Shiseido anti spot serum
skinoren
kwas glikolowy i mlekowy (np Bioderma sebium serum, mlekowy w peelingach)
kaws kojowy z bio cosmetics
serum z niacynamidem
maseczka aspirynowa
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując