Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-15, 06:22   #221
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana, boże już 8 strona - never dzięki za nr nadania, wyślij mi fotkę perfum na priva - jestem taka ciekawa, a nie załapałam się

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

wszystkim za pochwały moich pazurków

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Martusia zamówienie z EL z poprzedniego wątku wymiata - mam nadzieje ze w końcu odpiszą Ci na maila.
Moje Estee wysłali wczoraj -więc koło środy będzie


Aleksa888 ale lipa z tym EL ja stacjonarnie kupując zestaw za ok. 100zł raz dostałam krem 7ml+mini tusz (jak było spotkanie z forum ) a drugi raz tż dostał serum 7ml i odlewkę 2 kropel serum niebieskiego.
Fakt w sklepach odzieżowych w tym roku nic nie ma, byłam wczoraj w orsayu - nic co się dzieję.

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------


Amyz wczoraj poszalała z tą kroniką - mam nadzieje że tak będzie codziennie
obyś szybko dostała zamówienie z EL
Pazurki śliczne uwielbiam połączenie granatu ze złotem

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry :ziew:
Dzień dobry w piątunio
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora