Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-27, 08:34   #485
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


To czekamy jeszcze na zdjęcia kosmetyków naturalnych i Skin79 - uwielbiam oglądać foty zakupów

Jaki masz kolor tego bebika? Używałam go 2 lata temu - nie wiem co mnie pokusiło wtedy, żeby wziąć kolor nr 23 (3.z kolei), bo dla mnie był trochę murzyński ale zużyłam Krył na pewno lepiej, niż Revlon, ładnie pachniał, ale był taki gumowaty, raczej ciężki na twarzy. Teraz by był dla mnie za mocny, ale wtedy byłam zadowolona

Ja w moim zamówieniu z niespodzianką Sisley miałam saszetkę żelu pod prysznic Nie polecam niespodzianek tej marki

Givenchy chyba zawsze robi takie wujowe próbki zapachów - mam kilka różnych takich "pustych saszetek", nie wiem nawet czy w środku nie jest czasami tylko kropla zapachu bez żadnej chusteczki

Co do Rossmanna - stanowczo odradzam zakupy kolorówki w tym sklepie. Dużo rzeczy jest starych i nie chcą wymienić na świeże (zamówienia online) - do l zamówień pakują najstarszy egzemplarz jaki mają. Do tego jak coś nie jest fabrycznie zaklejone (czyli zdecydowana większość kosmetyków), to na 90% to było otwierane. Wg sklepowych otwieranie kosmetyków do oglądania i lekkie używanie jest okay (cytat z wątku Rosmannowego "jak pani używa tak dużo kosmetyku, to proszę używać testeru") - osobiście mi baby wciskały korektor, który miał lekki zdarty sztyft i całą nakrętkę brudną na zewnątrz... Nie chciały przyjąć reklamacji twierdząc, że kosmetyk nie był używany i to tylko przy zamykaniu się tak zrobiło jak klienci oglądali i nie należy ich posądzać o to, że użyli tego
W przeciwieństwie do Sephory, w Rossmanie PAO nie istnieje
Pewnie 1 pakę z D. dostanę dzisiaj, a resztę znając życie po weekendzie Boże, też klikłam zamówienie w D. z Shiseido, TŻ mnie zabije, nie poprawka, ja siebie zabiję Ale póki co na przelew, więc też jeszcze się zastanawiam.
A BB mam w odcieniu 27, na fotach wyglądał mi na jedyny, który nie miał różowych tonów Bo ja muszę mieć żółte, niekiedy oliwkowe nawet, zależy od marki. Nie to że jestem mudżynką, po prostu taki odcień cery Ja od razu wymieniłam ten podkład z Rośka, bo po prostu centralnie narobiłam afery na środku sklepu przy tych wszystkich klientkach biorących po milion podkładów do koszyka i pewnie w obawie przed utratą takiego zarobku wyciągnęły mi nowy, ale jakbym się nie upomniała to same wiecie...
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora