Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 15:33   #16
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

No dobra, teraz kolej na mnie

Moja cera jest niemal nieskazitelna, wiecie jak wygląda cera dzieci? Jestem szczęśliwą posiadaczką takiego cuda. Niemal nieskazitelna tz., że mam niestety czarne punkciki na nosie, ale nie za bardzo widoczne. moja skóra na twarzy wchłania wszystko, niezleąnie od tego czy jest to krem czy olej (nic, poza sferą nosa sie nie zapycha), jednocześnie nie jest sucha, przeciwnie zawsze dobrze nawilzona, ale nawet wtedy chłonie wszystko.Minus jest taki, że mam b. delikatną cerę, nie tylko w dotyku, ale jeśli coś raz na x-miesięcy mi wyskoczy to zostaje zaczerwienienie, które długo się goii. Mam skłonnośc do zaczerwienień na policzkach, ale biorę sterydy więc moze to być ich zasługa. Naczynek jako tkich prawie nie widać, nic mi nigdy nie pękło. Mój typ urody to jesień, skóra nigfdzie się nie opala, najwyżej "łapie" zaczerwienienie, po kilku godzinach nie ma ani śladu po promieniach słonecznych dlategi w ogóle się nie opalam.

Moja pielęgnacja:

*Kremy firmy Lepo, mają super naturalne składniki np. kwas hialuronowy, ekstrakty z: rozmarynu, słonecznika, sielonej herbaty, witaminy A&E itp. woski, masło shea, jeśli juz zawirają jakiś alkohol to gdzieś przy końcu składu

* Filtry ----> narazie używam filtru Oriflame spf 30, póżniej zamierzam kupić inny, chyba LRP 50+ (dokładnej nazwy nie pamiętam)

* serum z wit. C, na razie Oriflame, potem z Mazideł

* stosiję (też na razie bo muszę wykończyć) mleczko i tonik z Yves Rocher, potem mleczka roślinne i hydrolaty.

* co drugi dzień, na przemian z serum z wit. C, stosuję serum antyoksydacyjne z zieloną herbatą (mazidła)

Może jakieś rady? sugestie co poprawić aby moja cera dłuuugo była młoda.
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując