Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na blond - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-28, 10:30   #1037
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

cześć Dziewczyny,

Mam problem z włosami,czy mogłybyście mi pomóc i doradzić? Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedzieć.

Otóż-mam naturalny kolor włosów w kolorze mysim-jasno brązowe ze złotymi refleksami-zupelnie mi to nie pasuje gdyż mam cerę skłonna do zaczerwień i każdy ciepły kolor włosów podkreśla zaczerwienienia skórne.Moje oczy są zielono-niebieskie.

Kupę lat wlosy miałam w kolorze czarnym -później rozjaśniałam w tej chwili mam swoje naturalne do łopatek w fatalnym kolorze.Chciałabym zmienić kolor na blond jednak BEZ użycia rozjaśniacza.

Moje włosy są średnio-porowate(przy skalpie) z tendencją do wysokoporowatych(od połowy w dół)- są lekko falujące-cienkie, suche dlatego nie chcę używac rozjasniacza.

Czy jest jakaś farba która skutecznie pokryje mój naturalny kolor włosów na blond bez użycia rozjaśniacza?Inoa Lorela? Alfaparf? Która z tych farb-lub innych będzie najdelikatniejsza ale też trwała i pokryje mój naturalny kolor?

Czy któraś z Was miała podobny problem?

Chciałabym uzyskać kolor blondu popielatego takiego jak w zdjęciu w zalączniku. Nie chcę wyglądać jak platynowa blondynka-"blachara" - zależy mi raczej na naturalnym ,pięknym kolorze zimnego jasnego blondu-takiego 'szwajcarskiego', 'nordyckiego' (zdjęcia w załączniku pożądanego koloru).

W załączeniu przesyłam zdjęcie swojego okropnego koloru włosów.

Dziewczyny, podpowiedzcie mi proszę.będę bardzo wdzięczna.

z góry bardzo dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włos.jpg (32,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włos1.jpg (31,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor ktory chce uzyskac2.jpg (12,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor ktory chce uzyskac.jpg (14,8 KB, 19 załadowań)
_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując