Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-25, 17:34   #835
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Absolutnie się z tym nie zgodzę. Pies to nie śmietnik żeby dostawał resztki z obiadu! Ludzkie jedzenie nie nadaje sie dla psa-jest za bardzo przyprawione, posolone co może powodowac liczne choroby, szczególnie nerek i układu moczowego!
Karma, zbilansowana i zdrowa jest w stu procentach wystarczająca.
Dostarcza witamin, czyści zeby, zaspokaja wszelkie potrzeby psa.
Resztki obiadowe oprócz chorób układu moczowego, powodują równiez problemy z przewodem pokarmowym, gnicie pokarmu, kamien nazębny oraz nieświeży oddech.
Jesli gotujemy dla psa najlepiej podać kasze lub ryz, ziemniaków pies nie trawi!
Dodać warzyw, marchewki surowej lub gotowanej, jabłka.
Kości suche wskazane na zęby
Sorry za taki offtop ale musialam zabrać głos w tej sprawie

Moje włosy po 3 myciach (myje codziennie bo wcieram Radicala)
Kolor inny w kazdym świetle
no bardzo ladny ja juz dzis kupilam druga farbe nutrisse popielata taka jak Ty i jutro chyba farbuje

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka a jaki szampon??
ja myślałam o masce herball essenses https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-po-brzegi.htm
no żal włosków, ale jeszcze nie będę przyciemniała na razie


Snow przepraszam pomyliłam się
no właśnie nie do końca mam taki kolor ja nie mam takiego kremowego, ale może to wina tego, że ona ma ładne włoski, a ja trochę suche i zniszczone i ten kolor też inaczej wygląda
anti-age i spray gliss kura do włosów zniszczonych i jedwab na końcówki
ja uzywam tego herbala od czasu do czasu, na wakacjach uzywalam ja caly miesiac bo nie wzielam innej ze soba i moim zdaniem jest rewelacyjna tania, wydajna, slicznie pachnie, bardzo nawilza wlosy naprawde polecam zreszta Bunny tez kiedys pozytywnie o niej pisala


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snowhitte To na co czekać.Zrób sobie dzisiaj włoski,parę dni w ta czy w ta nic nie zmieni.Ja jestem zadowolona z koloru no może czekam aż jeszcze ciut się wypłucze.Ale co mnie drażni to to ze są matowe.Juz nie mogę się doczekać kolejnego farbowania bo zrobię inna farbka jak exelence.A powiedz bo Ty robisz tez lorealem tyle ze preference prawda? I Twoje włoski są błyszczące.Ale to tez może dlatego ze ty prostujesz włoski.Hmmm już sama nie wiem co wybrać.
no jutro chyba robie tak ja uzywam preference, wloski blyszcza mi zawsze nawet jak nie wyprostuje mysle jednak, ze to dzieki pielegnacji a nie farby

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Kotka tak to wygląda a smakuje super, taka damska wódka, ale bardzo łagodna raczej jak likier, drink, tylko orzeźwiająca, chyba że za dużo wypijesz wtedy otumaniająca, piłam zmrożoną... mniam a za wódkami nie przepadam Wogóle nie przepadam za alkoholem, ale...ostatnio uwielbiam Mojito: rum biały, woda mineralna, cukier brązowy, świeza męta oraz sok z limonki ( ja kroję limonkę na ćwiartki w wrzucam do szklanek ) a i lód....pychota, mozna w nałóg wpaśc
uuu pychota a mohito tez uwielbiam, ostatnio pilam przez cale wesele

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny spójrzcie co dziś znalazłam,
http://www.magic-hair-extensions.de/produktsortiment/
http://www.femglam.de/2010/02/clip-e...n-schwarzkopf/

jeszcze nie wiem z czego są wykonane ,ale dotykałam próbki i normalnie jak naturalki.A jakie lśniące i co fajne nie maja jakiej wielkiej długości bo 35 cm.A co za tym idzie do moich by się świetnie zgrały bo moje włosy to zaledwie 20 cm.Ale się napaliłam na nie.W poniedziałek pójdę je dobrze obejrzeć.Zobaczymy kiedy dojdzie to do Polski.Maja ładne kolorki choć nie dużo,ale świetnie potrafią się wkomponować.A koszt takiego zestawu to 29,99 euro.Na razie dostępny tylko w DM jak komuś zależy z wizazanek mieszkających w De.
ale bajer jak do nas wejda moze sama sie skusze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora